Twoja własna domena już od 21.40 zł!

Każda nazwa marki jest jak jej podpis. Tak samo jest z domeną.

Musisz znaleźć właściwą. I na pewno możesz to zrobić tutaj, w Getspace.

.org.uk

tylko 26.27zł/rok

.guru

tylko 105.86zł/rok

.eu

tylko 21.40zł/rok

.info

tylko 11.26zł/rok

.co

tylko 55.18zł/rok

.es

tylko 28.72zł/rok

26.27

Rok

+ VAT 23%
44.48

Rok

+ VAT 23%
45.61

Rok

+ VAT 23%
56.87

Rok

+ VAT 23%

Szeroki wybór nazw

To naprawdę frustrujące, gdy odkryjesz, że nazwa Twojej domeny została już zajęta. Na szczęście nie musisz się tym przejmować. Getspace oferuje prawie wszystkie możliwe rozszerzenia domen – jeśli jedna jest zajęta, możesz wybrać inną i zachować wybraną nazwę.

Łatwe zarządzanie

Nasz panel zarządzania domenami został zaprojektowany z myślą o łatwości i funkcjonalności użytkowania. Zmieniaj serwery nazw, dane kontaktowe i rekordy DNS w jednym miejscu – bez żadnych ukrytych opłat!

Automatyczne odnawianie

Twoje domeny będą automatycznie odnawiane. Pozwoli to uniknąć przypadkowego wygaśnięcia. Nigdy więcej nie martw się o utratę swojej domeny!

Zaufało nam już ponad 20,000 klientów.

Zostań jednym z nich!

Inne usługi

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Hosting SSD

Jedynie od
11
+ VAT 23%
Jesteś zmęczony wolnym ładowaniem swojej strony? Całkowicie Cię rozumiemy. Rozwiązanie? Dyski SSD. Prędkość światła i wydajność gwarantowane. Dodatkowo 100GB chmury w prezencie. Wszyscy wygrywają!

Hosting WordPress

Jedynie od
28
+ VAT 23%
Wiemy co zrobić, aby Twoja strona stworzona na WordPressie była jeszcze bardziej niesamowita. Nie żartujemy. Superszybka, darmowy certyfikat SSL, kopie zapasowe i mały wielki prezent – 100GB darmowego miejsca w chmurze tylko dlatego, że… Ty też jesteś niesamowity!

VPS

Jedynie od
27
+ VAT 23%
Najwyższy czas przestać marzyć o szybkości oraz wydajności i zacząć używać tych zalet. Dyski SSD, nielimitowana przepustowość i dodatkowo 100GB chmury za darmo. Używaj i ciesz się – zasługujesz na to.

Chmura

Jedynie od
0
+ VAT 23%
Przestań usuwać swoje pliki. Zapisuj je bez żadnych limitów i korzystaj z dostępu do nich z każdego urządzenia. Od zdjęć po dokumenty – wszystko może być BEZPIECZNIE przechowywane w naszej chmurze. Dodatkowo nie musisz już nic wysyłać – po prostu podziel się linkiem. Wypróbuj już teraz i skorzystaj z 50GB darmowego miejsca.